ARCYWAŻNE ZWYCIĘSTWO NA SZCZYCIE.!

Dnia 05.06 nasz drużyna podejmowała lidera rozgrywek Pałuczankę Żnin. Dla nas liczyło się tylko zwycięstwo żaden inny scenariusz nie dawał nam już szans na walkę o LIGĘ WOJEWÓDZKĄ. Obecnie plasujemy się na 2 miejscu tracąc do lidera ze Żnina tylko dwa punkty. Mamy do rozegrania dnia 08.06 mecz zaległy który wyrówna liczbę meczy między nami a drużyną ze Żnina. Przy naszym zwycięstwie wskakujemy na fotel lidera i do Łabiszyna (6) w ostatniej kolejce jedziemy jako LIDER i przy zwycięstwie zostajemy mistrzem LIGI i będziemy walczyć w barażach o WOJEWÓDZKĄ.

Kujawianka Strzelno - Pałuczanka Żnin 3:1 ( 1:0  )

Bramki :

1:0 - K.Lewandowski

1:1 - zawodnik z nr 3

2:1 - Pi.Mroziński

3:1 - J.Bonder ( a.Mroziński )

Skład:

Paweł Mroziński -- Kasztelan, Grobelny, Grodzki ( Grabarkiewicz ), Pawliński ( Piotr Mroziński ), Kapeliński, Nowacki, Pyrszel ( Waszak ), Lewandowski, Bonder -- Kulpa